Veľkoobchodná spolupráca s Vami je pre nás, ako výrobcu, prioritou. Preto Vám ponúkame niekoľko spôsobov, ako začať úspešnú a dlhodobú spoluprácu s nami. A ak náhodou medzi ponukou nie je to, o čo máte záujem práve Vy, budeme radi, keď nás kontaktujete a my určite vymyslíme niečo, aby ste s nami boli spokojní.

Spolupráca s kamennými predajňami

Ste majiteľom kamenného obchodu a hľadáte spoľahlivého dodávateľa výrobkov? Vlastníme viacero kamenných predajní a vieme, čo potrebujete a radi Vám vo všetkom vyhovieme.

Pokiaľ máte záujem o predaj našich výrobkov vo veľkom, poskytneme Vám veľkoobchodné ceny na všetok sortiment. V prípade záujmu nám napíšte nám na mailovú adresu: odora@odora.eu.

Spolupráca s internetovými obchodmi

Podnikáte na internete ? Aj my! To znamená, že Vám veľmi dobre rozumieme a vieme, čo potrebujete !

Ak chcete mať na Vašom eshope v ponuke naše luxusné doplnky, budeme veľmi radi ak nám napíšete na mailovú adresu:  odora@odora.eu

Samozrejme máme pripravenú kompletnú databázu fotografií našich produktov a veľkoobchodné ceny, ktoré Vám môžeme okamžite poslať.

Keďže ponuku na našej stránke neustále rozširujeme, sme presvedčený o tom, že Vy, aj Vaši zákazníci budete s nami maximálne spokojní.

Spolupráca s veľkoobchodmi a veľkoskladmi

Keďže sme veľkoobchodníci rovnako ako Vy, vieme, že Vaša práca je náročná a je veľmi ťažké nájsť spoľahlivého dodávatela a navyše niekoho, kto by Vám vedel ponúknuť niečo absolútne odlišné od ostatných, najlepšie podľa Vašich vlastných predstáv a vkusu. My to všetko dokážeme a po osobnom stretnutí s nami, resp. telefonickom rozhovore zistíte, že Vám ponúkame to, čo nikto iný.

  • Množstevné zľavy pre veľko-odberateľov
  • Možnosť prezretia si kolekcie v digitálnej verzií na stránkach: www.panske-doplnky.eu
  • Široký sortiment luxusných doplnkov
  • Ten najkvalitnejší tovar
  • Nekonečné množstvo motívov a inšpirácií